REZERVACE 2021


27.10.2020

Vzhledem k uzavření resortu jsme se rozhodli posunout spuštění rezervací na rok 2021 na 1.prosince.

Od tohoto termínu budete moci rezervovat glampingy, bungalovy, hotelové pokoje a stany Súdán. Podmínkou rezervace bude pobyt na minimálně 2noci. Pro rezervaci využijte prioritně rezervační formulář na našich webových stránkách. Telefonicky rezervovat nelze.

Níže uvádíme několik důležitých informací:

1) Spuštění rezervací 1.prosince 2020 v 00,01hodin, rezervace možná pouze via email či rezervační formulář na webu.

2) Minimální délka pobytu jsou 2 noci, pobyty na 1 noc budeme nabízet nejdříve v únoru 2021

3) Systém vybraný typ ubytování nenabízí- pokud vám rezervační formulář ve vybraném termínu nenabídne vybraný typ ubytování, termín je obsazen a je potřeby vyzkoušet jiný termín, případně volné kapacity konzultovat telefonicky s recepcí, recepce budou po spuštění rezervací fungovat 24 hodin denně, můžete tedy volat kdykoliv.

4) Fakturace pobytu- při rezervaci uveďte zda chcete využít platby pobytu zaměstnavatelem, fakturaci na firmu či FKSP, po zaplacení pobytu nelze už tyty údaje na faktuře měnit.

5) Hotel storno-pojištění storna pobytu- doporučujeme uzavřít pojištění storna, které s vámi vyřeší pracovníci naší recepce, v případě, že toto pojištění nevyužijete, řídíme se striktně našimi storno podmínkami.

6) Informace o rezervacích- při dotazech na volné termíny, nápovědu při rezervaci online či dalších dotazech volejte telefonní číslo 777 454 605.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny :-)