HOTEL SAFARI LODGE 4*

Vážení hosté, upozorňujeme, že hotel je od 1. června do 31. srpna 2024 z velké části zcela vyprodán.

Pro aktuálně volné poslední termíny kontaktujte prosím recepci telefonicky nebo emailem.

Součástí unikátního ubytovacího konceptu SAFARI PARK RESORT je HOTEL SAFARI LODGE 4*.

Hotel, společně s restaurací Safari pivovar a Hlavní pokladnou, je součástí Hlavní budovy, která je dominantou Safari Parku. Do Zoo to tak máte opravdu pár metrů.

Během celého pobytu budete obklopeni atmosférou Afriky, kterou jen u nás máte doslova na dosah ruky....

Hoteloví hosté mohou po domluvě využít také vybavení nedalekého SAFARI KEMPU - k dispozici je vířivka, dětské a multifunkční hřiště a posezení na vyhlídce, přímo nad výběhem afrických zvířat. Nově se také můžete na recepci Safari Kempu domluvit na zapůjčení grilu a v prostorách kempu, si tak jako v divočině, udělat večeři dle své chuti.

Navíc v červenci a srpnu probíhají v prostorách kempu animační programy, kterých se mohou účastnit i hosté hotelu. Informace a denní program Vám poskytne recepce.

Pro klienty, kteří míří do našeho resortu se svými zvířecími mazlíčky můžeme nabídnout ubytování pouze v určených pokojích (pokoje 1-7 a 9), případně v bungalovu v SAFARI KEMPU. Pobyt pro vaše mazlíčky je za poplatek 390 Kč / noc. Prosíme, konzultujte tyto rezervace s recepcí.

Pro hotelové hosty jsme připravili bohatou snídani v restaurantu Lemur a neomezený vstup do pěší části safari parku po celou dobu pobytu, to vše v ceně ubytování. Pro relaxaci můžete využít také přihřívaný bazén v átriu hotelu.

Další zážitky, kterými si můžete zpestřit pobyt, si můžete objednat na hotelové recepci.  Nabídku těchto zážitků najdete také v hotelových deskách a na našich webových stránkách v odkaze Zážitky pro ubytované.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně. Kromě běžných služeb nabízí ještě drobný prodej, prodej zážitků či rezervaci bowlingu.

Bowling najdete v prostorách Lobby baru Zanzibar.

Je k dispozici od 14:00 do 22:00 hodin. Rezervace přijímáme na hotelové recepci, cena 190 Kč / hodina

Cestovatelský apartmán

Ubytování pro pár v malém apartmánu, ale s velkou postelí a krásnou dřevěnou vanou. Během pobytu tak můžete využít možnost připravit si luxusní koupel a vychutnat si atmosféru Afrického expedičního stanu. Pokoj je určen pro romantický pobyt ve dvou. Pokoj má velikost 20 m2 a je vybaven manželskou postelí, sociálním zařízením, sprchou, TV, hudbou a minibarem. Z pokoje není výhled do safari parku, okna směřují do hotelového átria, ale vzhledem k jejich umístění z nich není výhled. V cestovatelském apartmánu není možné ubytování dětí a domácích mazlíčků.

Pokoje typu Suite 11 - 14

Pokoje typu SUITE jsou rozděleny na dva typy - SUITE uzavřená (6, 12, 14, 29) a SUITE otevřená (11, 13, 30). V uzavřené SUITE je od obývacího prostoru oddělena samostatná ložnice. V otevřené SUITE je prostor ložnice oddělen pouze opticky. V obou typech je umístěna manželská postel s nebesy, bez možnosti oddělit lůžka. Disponujeme 7 pokoji typu SUITE.

Apartmány 11 - 14 mají nově přistýlky formou sklopné dvoulůžkové postele a rozkládacích křesel.

Pokoje typu Suite 6, 29, 30

Pokoje typu SUITE jsou rozděleny na dva typy - SUITE uzavřená (6, 12, 14, 29) a SUITE otevřená (11, 13, 30). V uzavřené SUITE je od obývacího prostoru oddělena samostatná ložnice. V otevřené SUITE je prostor ložnice oddělen pouze opticky. V obou typech je umístěna manželská postel s nebesy, bez možnosti oddělit lůžka. Disponujeme 7 pokoji typu SUITE.

Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky a křesel.

Pokoje typu ETHNO

Pokoje typu ETHNO jsou vybaveny manželským lůžkem s oddělitelnými postelemi a přistýlkou ve formě patrové palandy, obě lůžka na palandě mají standardní rozměry a lze je využívat pro dospělé osoby. Disponujeme 18 pokoji typu ETHNO.

Pokoje typu TWI a TWII

Pokoje typu TWI jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Společně s pokoji typu TWII, které jsou určeny pro handicapované hosty, jsou umístěny v přízemí, hned za recepcí. Tyto pokoje jsou vhodné pro ubytování s Vašimi psími miláčky. Disponujeme celkem 2 pokoji TWII a 3 pokoji TWI.