Hotel SAFARI LODGE ****

 

Součástí unikátního ubytovacího konceptu Safari Park Resort je hotel Safari Lodge****

Hotel, společně s restaurací Safari pivovar a Hlavní pokladnou, je součástí Hlavní budovy, která je dominantou Safari Parku. Do Zoo to tak máte opravdu pár metrů.

Během celého pobytu budete obklopeni atmosférou Afriky, kterou jen u nás máte doslova na dosah ruky....

Hoteloví hosté mohou po domluvě využít také vybavení nedalekého Safari Kempu - k dispozici je vířivka, dětské a multifunkční hřiště a posezení na vyhlídce, přímo nad výběhem afrických zvířat. Nově se také můžete na recepci Safari Kempu domluvit na zapůjčení grilu a v prostorách kempu, si tak jako v divočině, udělat večeři dle své chuti.

Pro klienty, kteří míří do našeho resortu se svými zvířecími mazlíčky můžeme nabídnout ubytování pouze v určených pokojích (pokoje 1-6), případně v bungalovu v Kempu. Pobyt pro vaše mazlíčky je za poplatek 390 Kč / noc. Prosíme, konzultujte tyto rezervace s recepcí.

Pro hotelové hosty jsme připravili bohatou snídani v restaurantu Lemur a neomezený vstup do pěší části Safari Parku po celou dobu pobytu, to vše v ceně ubytování. Pro relaxaci můžete využít také přihřívaný bazén v átriu hotelu.

Další zážitky, kterými si můžete zpestřit pobyt, si můžete objednat na hotelové recepci.  Nabídku těchto zážitků najdete také v hotelových deskách a na našich webových stránkách v odkaze Zážitky pro ubytované.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně. Kromě běžných služeb nabízí ještě drobný prodej, prodej zážitků či rezervaci bowlingu.

Bowling najdete v prostorách Lobby baru Zanzibar.

Je k dispozici od 14:00 do 22:00 hodin. Rezervace přijímáme na hotelové recepci, cena 190 Kč / hodina

 

Cestovatelský apartmán

Ubytování pro 2 osoby v malém apartmánu, ale s velkou postelí a krásnou dřevěnou vanou. Pokoj má velikost 20 m2 a je vybaven manželskou postelí, sociálním zařízením, sprchou, TV, hudbou a minibarem. Styl je v duchu Afrického expedičního stanu, včetně moskytiéry nad lůžkem. Ubytování s dětmi jakéhokoliv věku a domácími mazlíčky v tomto pokoji není možné.

Pokoj typu Suite

Pokoje typu SUITE jsou rozděleny na dva typy - SUITE uzavřená a SUITE otevřená. V uzavřené SUITE je od obývacího prostoru oddělena samostatná ložnice. V otevřené SUITE je prostor ložnice oddělen pouze opticky. V obou typech je umístěna manželská postel s nebesy, bez možnosti oddělit lůžka. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky a křesel. Disponujeme 7 pokoji typu SUITE.

Pokoj typu ETHNO

Pokoje typu ETHNO jsou vybaveny manželským lůžkem s oddělitelnými postelemi a přistýlkou ve formě patrové palandy, obě lůžka na palandě mají standardní rozměry a lze je využívat pro dospělé osoby. Disponujeme 18 pokoji typu ETHNO.

Pokoj typu TWI a TWII

Pokoje typu TWI jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Společně s pokoji typu TWII, které jsou určeny pro handicapované hosty, jsou umístěny v přízemí, hned za recepcí. Tyto pokoje jsou vhodné pro ubytování s Vašimi psími miláčky. Disponujeme celkem 2 pokoji TWII a 3 pokoji TWI.