Hotel SAFARI LODGE 3* Superior

Součástí unikátního ubytovacího konceptu SAFARI PARK RESORT je hotel Safari Lodge*** Superior. Hotel, společně s restauraci SAFARI PIVOVAR a hlavní pokladnou, je součátí hlavní budovy, která je dominantou Safari parku. Do ZOO to tak máte opravdu pár metrů. Během celého pobytu budete obklopeni atmosférou daleké Afriky, kterou jen u nás máte doslova na dosah ruky....

ůHoteloví hosté mohou po domluvě využít také vybavení nedalekého Safari kempu- k dispozici je vířivka, dětské a mutlifunkční hřiště a posezení na vyhlídce, přímo nad výběhem afrických zvířat. Nově se také můžete na recepci Safari kempu domluvit na zapůjčení grilu a v prostorách kempu, si tak jako v divočině, udělat večeři dle své chuti.

Pokoje typu ETHNO jsou vybaveny manželským lůžkem s oddělitelnými postelemi a přistýlkou ve formě patrové palandy, obě lůžka na palandě mají standardní rozměry a lze je využívat pro dospělé osoby. Disponujeme 18 pokoji typu ETHNO.

Pokoje typu SUITE jsou rozděleny na dva typy- SUITE uzavřená a SUITE otevřená. V uzavřené SUITE je od obývacího prostoru oddělana samostatná ložnice. V tevřené SUITE je prostor ložnice oddělen pouze opticky. V obou typech je umístěna manželská postel s nebesy, bez možnosti oddělit lůžka. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky a křesel. Disponujeme 7 pokoji typu SUITE.

Pokoje typu TWII jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Společně s pokoji typu TWII, které jsou určeny pro handicapované hosty jsou umístěny v přízemí, hned za recepcí. Disponujeme celkem 2 pokoji TWII a 3 pokoji TWI.

Pro naše hosty jsme si připravili bohatou snídani v restaurantu Safari pivovar a neomezený vstup do pěší části Safari parku po celou dobu pobytu, to vše v ceně ubytování.

Další zážitky, kterými si můžete zpestřit pobyt, si můžete objednat na hotelové recepci.  Nabídku těchto zážitků najdete také v hotelových deskách a na našich vebových stránkách v odkaze zážitky pro ubytované.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně. Kromě běžných služeb nabízí ještě drobný prodej, prodej zážitků, rezervaci bowlingu či procedury v Safari spa.

BOWLING najdete v prostorách lobby baru ZANZIBAR.

V červenci a srpnu je k dispozici od 14 do 22 hodin, v dalších měsících od 11 do 22 hodin. Rezervace přijímáme na hotelové recepci. 1HODINA= 190KČ

Rezervace na rok 2022

  • 1.listopadu 2021- Glampingy a Glampingy VIP- minimální délka pobytu 2 noci
  • 10.listopadu 2021-Bungalovy-minimální délka pobytu na 2 noci
  • 20.listopadu 2021-Hotelové pokoje-minimální délka pobytu 2 noci
  • 1.prosince 2021 - Stany SÚDÁN VIP a KLASIK- minimální délka pobytu 2 noci
  • 1.února 2022 - stanová a karavanová místa