Stravování

Hosté našeho Safari Park Resortu mají možnost využít variabilitu stravování, kterou nabízí celý SAFARI PARK.

Snídaně, obědy a večeře vám rádi formou polopenze či plné penze zajistíme v prostorách Safari pivovaru už při Vaší rezervaci nebo kdykoliv během pobytu u nás. Stačí se zastavit na hotelové či kempové recepci a doplňkovou službu si objednat.

Novinkou je servis hotelových snídaní pro hosty ubytované v kempu přímo v Tsavo baru v kempu a to s jedinečným výhledem na africká zvířata. 

Pokud byste měli při Vašem pobytu zájem o vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou stravu neváhejte nám to sdělit. Rádi Vám tuto možnost zprostředkujeme. Pro objednání buď napište email na recepci Hotelu nebo Kempu případně na stránkách Safari Gastra: WEB nebo email: provoz@safarigastro.cz

 

www.safarigastro.cz

 

Tsavo Bar

Občerstvení v SAFARI KEMPU

Tsavo bar se nachází přímo v SAFARI KEMPU vedle recepce.

Tsavo bar nabízí možnost občerstvení a nákupu čerstvého pečiva.

Bar funguje jen v Hlavní sezóně - od konce května do konce června vždy o víkendech, v červenci a srpnu potom každý den.

Novinkou je servis hotelových snídaní pro hosty ubytované v SAFARI KEMPU právě zde v Tsavo baru a to s jedinečným výhledem na africká zvířat

Lobby bar Zanzibar a Safari pivovar

Restaurace vedle HOTELU SAFARI LODGE 4*

Od května 2018 je otevřen Lobby bar Zanzibar a Safari pivovar, kde můžete Afriku vnímat opravdu všemi smysly. Africká piva a jídla africké kuchyně Vás během okamžiku přenesou z Podkrkonoší až na černý kontinent. Tyto prostory se nacházejí v budově hotelu cca 300 m vzdáleny od kempu.

U Lobby baru Zanzibar se nachází náš bowling

Je k dispozici od 14:00 do 22:00 hodin. Rezervace přijímáme na hotelové recepci, cena 190 Kč / hodina

Restauranty Kibo a Lemur

samoobslužný restauranty v areálu SAFARI PARKU

Alternativní variantou je restaurace Kibo, která se nachází v areálu SAFARI PARKU, hned vedle pokladny Kibo a pokladny Afrika truck, a samoobslužný Restaurant Lemur, který se nachází vedle Lobby baru Zanzibar a Safari pivovaru  .

V neposlední řadě také množství různě zaměřených občerstvení v areálu SAFARI PARKU.