Stravování

UPOZORNĚNÍ- Vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci restaurantu Lemur a zimní sezoně v Safari parku si před svou návštěvou u nás ověřte možnosti a nabídku stravovacích služeb buď přímo s recepcí resortu nebo na webu firmy Safari Gastro. Plánované ukončení rekonstrukce restaurace a bowlingu je ke konci měsíce března 2018. Děkujeme za pochopení.

Hosté našeho Safari park resortu mají možnost využít variabilitu stravování, kterou nabízí celý Safari Park Dvůr Králové.

Snídaně, obědy a večeře vám rádi formou polopenze či plné penze zajistíme v prostorách restaurace Lemur už při vaší rezervaci nebo kdykoliv během pobytu u nás. Stačí se zastavit na hotelové či kempové recepci a doplňkovou službu si objednat.

Alternativní variantou je restaurace Kibo, fast-food restaurace U Lemura a v neposlední řadě také množství různě zaměřených občerstvení v areálu Safari parku. Pro hosty kempu můžeme  nabídnout také možnost občerstvení a nákupu čerstvého pečiva v sezonně otevřeném bufetu Banua , který najdete hned za recepcí kempu.Tento bufet funguje od konce května do konce června vždy o víkendech, v červenci a srpnu potom každý den.

 

www.safarigastro.cz