Stravování

Hosté našeho Safari park resortu mají možnost využít variabilitu stravování, kterou nabízí celý SAFARI PARK Dvůr Králové.

Nově je od května 2018 otevřen LOBBY BAR ZANZIBAR  a SAFARI PIVOVAR, kde můžete Afriku vnímat opravdu všemi smysly. Africká piva a jídla africké kuchyně vás během okamžiku přenesou z podkrkonoší až na černý kontinent. Tyto prostory se nacházejí v budově hotelu cca 300m kempu.

Snídaně, obědy a večeře vám rádi formou polopenze či plné penze zajistíme v prostorách SAFARI PIVOVARU už při vaší rezervaci nebo kdykoliv během pobytu u nás. Stačí se zastavit na hotelové či kempové recepci a doplňkovou službu si objednat.

Alternativní variantou je restaurace Kibo, fast-food restaurace U Lemura a v neposlední řadě také množství různě zaměřených občerstvení v areálu SAFARI PARKU.

Pro hosty kempu můžeme  nabídnout také možnost občerstvení a nákupu čerstvého pečiva v sezonně otevřeném TSAVO BARU , který najdete hned za recepcí kempu.Tento bar funguje od konce května do konce června vždy o víkendech, v červenci a srpnu potom každý den.

Novinkou je servis hotelových snídaní pro hosty ubytované v kempu přímo v TSAVO BARU v kempu a to s jedinečným výhledem na africká zvířata. 

 

www.safarigastro.cz