SAFARI KEMP ****

BUNGALOVY A GLAMPINGY- vyprodány do 30.9.2021

STANY SÚDÁN- červen, červenec, srpen vyprodáno, září pouze všední dny

PLEKY- červen srpen a září pouze všední doprodej ve všední dny, červenec vyprodáno

STANOVÁ MÍSTA-  doprodej jednonočních pobytů ve všední dny

 

 

Upozorňujeme všechny naše hosty, že zvířata jsou ve výběhu v kempu pouze od května do září, v závislosti na počasí to může být v některých případech i dříve.

 

Pobyt v Safari kempu bude pro vaši rodinu a přátele nezapomenutelným zážitkem. Doslova 24 hodin denně můžete pozorovat africká zvířata buď přímo od svého obydlí nebo z vyhlídky či nového TSAVO BARU.

Rozmanitost typů ubytování, možnost vyžití a obrovský výběh pro africká zvířata, je to co nás činí naprosto unikátním ubytovacím zařízením nejen v Čr, ale v celé Evropě.

U nás si každý z vás najde ubytování podle své chuti i nátury. Pro objevitele Afriky tu máme útulné bungalovy, které vás ochrání po celý rok. Pro milovníky dobrodružství a luxusu budou to pravé GLAMPINGY A GLAMPINGY VIP, naše stany v korunách stromů. Pro ty, kteří chtějí zažít Afriku tak jako při výpravě do safari, máme klasické africké stany SÚDÁN s dechberoucím výhledem na zebry, žirafy a pakoně. Ubytovat se však můžete také s vlastním stanem či karavanem na PLEKU.

Až se budete cítit unaveni po návštěvě safari parku, můžete poslat děti na dětské hřiště a relaxovat u bazénu či ve vířivce nebo si na našich stylových grilech udělat večeři dle své chuti. Vlídné útočiště nabídne i stylový TSAVO BAR. U nás to opravdu baví celou rodinu. 

PLEK- ohraničené místo 5,5 x 10metrů

Nově jsme 3 velké parcely v Safari kempu rozdělili na jednotlivá stání označená číslem. K tomuto kroku jsme se rozhodli po na základě mnoha připomínek z řad našich hostů. Rezervovat si můžete konkrétní místo - PLEK (v afrikánštině znamená MÍSTO) a to v zoně 1,2 nebo 3. 

PLEK (číslo 1-22)= označené místo pro 1 karavan+ auto nebo 1 stan + auto. Rozměry jednotlivých míst jsou cca 5,5 x 10metrů a jsou automaticky připraveny k připojení na vodu a elektřinu, které JSOU v ceně. Nelze využít pro 2 stany či karavan a stan.

!!!! V případě, že disponujete větším karavanem a místo je pro vás nedostatečné, kontaktujte recepci a ta Vám navrhne individuální řešení. Upozorňujeme, že v případě, že tuto informaci neuvedete a na své rezervované místo se nebudete vejít, může se stát, že vám nebude ubytování v kempu umožněno. Kemp je v letních měsících pravidelně vyprodán do posledního místa.!!! 

STAV (číslo 69-76)- Uprostřed jednotlivých sekcí jsou 2-4 označená místa, která jsou vhodná pouze pro hosty s vlastním stanem. Rozměry jednotlivých míst jsou cca 3,5 x 10 metrů a jsou  připraveny k připojení na vodu a elektřinu, které NEJSOU v ceně. Cena tohoto stání = cena stání pro velký stan a to bez ohledu na to, jaký stan si klient přiveze. K tomuto stání není možné parkování auta v prostorách kempu. Parkování je zajištěno na parkovišti před recepcí.

STANOVÉ ZÓNY - Pokud preferujete vlastní výběr místa pro váš stan, můžete si rezervovat pouze stanové stání a po příjezdu budete nasměrováni na jednu z našich dvou stanových zón. Parkování aut v kempu pro hosty s vlastním stanem není v hlavní sezoně možné a je pokutováno částkou 1000Kč.

 

Bungalov

Každý pokoj v bungalovu nabízí vstupní chodbu s úložným prostorem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vlastní pokoj s manželskou postelí..

BUNGALOVY VYPRODÁNY DO 30.ZÁŘÍ

Každý pokoj v bungalovu nabízí vstupní chodbu s úložným prostorem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vlastní pokoj. V obývací části najdete manželskou postel (s oddělitelnými lůžky),patrovou palandou (2 přistýlky pro děti i dospělé), stůl, minibar, telefon, rychlovarnou konvici se setem na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, WI-FI internet, přímotop a přístup na terasu s posezením a grilem. Francouzskými dveřmi se dostanete přímo k výběhu a na vaši terasu vhodnou pro relaxaci. Bezplatné parkování je k dispozici přímo před bungalovem.

Upozorňujeme naše hosty, že africká zvířata jsou umístěna ve výběhu pouze od května do září a to v závislosti na počasí.

Sudan

Přenocujte jako na pravé expedici! Prostorný africký stan až pro 4-6 komfortně ubytovaných osob na 16m2... NOVINKA na letní sezonu 2018- 6 stanů Súdán s elektřinou- 4x Súdán VIP a 2x Súdán KLASIK.

Přenocujte jako na pravé expedici! Prostorný africký stan SÚDÁN KLASIK a SÚDÁN VIP (16m2) až pro 6 ubytovaných osob je vyroben z prodyšné přírodní bavlny 310 g/ 2, vodní sloupec 550 mm. Tato technologie zajišťuje podstatně lepší klima než v PE a PET stanech! Stany jsou vybaveny pohodlnými, kompletně připravenými lůžky, ledničkou o objemu 40l, přímotopem a dřevěným zahradním nábytkem, který oceníte při večerním posezení na terásce.

Stojí za to, abyste zůstali déle - pobyt na 2 a více nocí = volná vstupenka do pěší části Safari parku. Vstupenka je platná pro všechny kempové hosty po celou dobu jejich pobytu v den příjezdu i v den odjezdu.

Od letní sezony 2019 jsme pro vás navýšili počet stanů. Můžete se těšit na 4 SÚDÁNY VIP- s nezapomenutelným výhledem přímo do výběhu. Připraveny pro vás budou stany DAKAR, HARARE, MALABO a NAIROBI.

Dalších 5 stanů SÚDÁN KLASIK - stan LUANDA, KAMPALA, GWANDA, BUTARE a KABUN budou mít terasu s posezením situovanou směrem do kempu, nicméně od výběhu budete i v těchto stanech opravdu jen kousek.

 

 

 

GLAMPINGY A GLAMPINGY XXL- Stany ve větvích

Sedm luxusních stanů v africkém stylu v těsné blízkosti výběhu afrických zvířat. Komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah.

Dominantou a naším top ubytováním jsou stany GLAMPING. V tuto chvíli máme 7 stanů pro 4-5 členné rodiny na sezonu 2021 jsme pro vás připravili 3 nové velkokapacitní stany až pro 8 osob.

DESET GLAMPINGŮ- luxusních stanů v africkém stylu, v těsné blízkosti výběhu afrických zvířat, vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah. Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si můžete tiše ukryti mezi stromy vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, žiraf nebo zeber a to od května do konce října. Stany jsou umístěny tak, aby vám poskytly veškeré pohodlí a zároveň jste si připadali jako na opravdovém Safari.

GLAMPING- Kapacita stanu jsou 4 osoby (jedna manželská postel a palanda se dvěma přistýlkami). Za poplatek lze umístit další přistýlku či dětské cestovní postýlky.

GLAMPING XXL- Kapacita stanu je 8 osob (3 ložnice- 2x manželská postel a 1x pokoj s dvěmi palandami.

Součástí každého stanu je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a wc, ve stanu č. 7 Zimbabwe k dispozici rohová vana), lednička, rychlovarná konvice, set na přípravu kávy a čaje, věšák, kempingové židle, noční stolky, retro lampička a gril umístěný vedle stanu. Ložní prádlo, ručníky, osušky a koupelnovou kosmetiku pro vás samozřejmě připravíme. Stany nejsou vybaveny klasickým topením, nicméně v koupelně najdete vyhřívaný "žebřík" na sušení ručníků. V hlavní části stanu i nad sprchovacím koutem jsme pro větší komfort umístili panelové přímotopy. V případě chladnějšího počasí máme pro vás speciální teplé mikroplyšové povlečení.

U stanů GLAMPING XXL jsme pro vás kompletně vybavili kuchyňku a interiér doplnili elektickými kamínky.

1 noc =  neomezený vstup do pěší části Safari parku po dobu pobytu a snídaně formou švédských stolů

Tyto stany nejsou vhodné pro vozíčkáře.

Pobyt s dětmi je možný pouze pod neustálým dohledem dospělých.

Do Glampingu můžete vyrazit  i s vaším domácím mazlíčkem.

Parkování na vyhrazeném parkovišti 50m od Glampingů..

Kde se glamping vzal ?

Vznikl spojením slov „glamour(ous)“ a „camping“ a poprvé se tento výraz objevil v roce 2005 ve Spojeném království. Do oxfordského slovníku byl přidán až v roce 2016. Slovo je tedy mladé, ale koncept mladý rozhodně není. Pamatujete si z filmů „luxusní“ stany panovníků na bojišti? Už to by se dalo brát za počátky glampingu, který má v novodobé historii spojovat krásu přírody s pohodlím. Kombinuje tak historický styl s dnešními možnostmi. Obyčejné stany s podsadou známé ze skautských táborů tedy nečekejte :-).

 

Místo pro vaše karavany

Až 30 míst pro karavany. Elektrické přípojky a přípojky na vodu na dosah. Nově pro sezonu 2018 servisní stání pro karavany. Zázemí pro vaše kempování ve čtyřhvězdičkovém standardu.

PLEKY A STANOVÉ ZÓNY

SAFARI KEMP  jsme rozdělili na několik sekcí, 3 z nich jsme dále rozparcelovali na jednotlivá stání označená číslem. K tomuto kroku jsme se rozhodli po na základě mnoha připomínek z řad našich hostů.

Nově si tedy budete rezervovat konkrétní místo zvané PLEK (v afrikánštině znamená MÍSTO) a to v zoně 1,2 nebo 3. ( PLEK EERSTE, PLEK TWEEDE a PLEK DRIE). Rozměry jednotlivých míst jsou cca 6 x 10metrů a jsou automaticky připraveny k připojení na vodu a elektřinu, které jsou v ceně. V případě, že disponujete větším karavanem a místo je pro Vás nedostatečné, kontaktujte recepci a ta Vám navrhne individuální řešení.

Upozorňujeme, že v období květen až září je kemp plně obsazen, může se tedy stát, že bez předchozí domluvy nebude možné pro váš nadměrný karavan najít místo a nebudete vpuštěni do kempu.

Bazén a vířivka v kempu jsou pro vás zdarma, jejich využití a provoz se řídí provozním řádem, který je k dispozici u obou zařízeních. V případě údržby, poruchy či nepříznivého počasí mohou být tyto atrakce uzavřeny a hostům tím nevzniká nárok na kompenzace.

Přímo v kempu je pro Vás k dispozici výlevka chemických wc a na parkovišti před kempem nově SERVISNÍ STÁNÍ PRO KARAVANY zdarma.

Na recepci je možné při volné kapacitě a za poplatek doobjednat místo pro přístřešek pro vaše posezení. Prosím respektujte, že v hlavné sezoně a při plné obsazenosti tuto službu nenabízíme. Pokud pro svou dovolenou potřebujete větší prostor, můžete si rezervovat 2 PLEKY vedle sebe a svůj prostor si tak zvětšit.

V kempu je 24 hodin denně k dispozici sociální zařízení (sprchové kouty, WC), jehož použití je již zahrnuto v ceně pobytu. Pro komfort našich hostů tyto prostory uklízíme několikrát denně v pravidelných intervalech. Naše děvčata z týmu pokojských dbají o čistotu od 6 ráno do 22 hodin večer. Následně za pořádek a čistotu zodpovídá noční ostraha.

Na recepci si můžete za drobný poplatek pořídit žetony na pračku či sušičku, zaoůjčit si fén nebo gril.

Provoz recepce SAFARI KEMPU  je sezonní a řídí se podle počtu ubytovaných hostů. Od října do března funguje recepce pouze, jsou-li v kempu ubytovaní hosté, jinak vše zajišťuje hotelová recepce.

Od 1.5. do 30.9. je recepce otevřena od 7 hodin ráno do 21 hodin večer, od 1.7. do 30.8. je k dispozici i noční recepční. V nepřítomnosti recepčních se můžete obrátit na ostrahu kempu, která Vám podá potřebné informace, poradí či prodá občerstvení z nabídky recepce.

Na recepci Vám rádi prodáme drobné občerstvení a chlazené nápoje. Můžete zde také rezervovat některý ze zážitků. Nabídku zážitků Vám ráda na požádání sdělí recepce.

Užijte si pobyt u nás na více dní. Pobyt na 1 noc = 10% sleva na vstupenky do Safari parku. Stojí za to, abyste zůstali déle - pobyt na 2 a více nocí = volná vstupenka do Safari parku. Vstupenka je platná pro všechny hosty resortu po celou dobu jejich pobytu i v den odjezdu.

Příjezd (Check-in) pro karavany je možný od 13:00, odjezd /Check-out) je do 12 hodin.

V období letních prázdnin, červenec a srpen, je  REZERVACE NUTNÁ, bez rezervace není možné se ubytovat.

Rezervace na rok 2021 od 1.února 2021 - stanová a karavanová místa

Místo pro vaše stany

Pro milovníky klasického stanování máme k dispozici stanová místa s elektrickou přípojkou na vyžádání. samozřejmostí je využití čtyřhvězdičkového zázemí našeho kempu. Sociální zařízení s pračkou a sušičkou, dětské a multifunkční hřiště, bazén a vířivka

NOVINKY

Nově jsme 3 velké parcely v Safari kempu rozdělili na jednotlivá stání označená číslem. K tomuto kroku jsme se rozhodli po na základě mnoha připomínek z řad našich hostů. Nově si tedy budete rezervovat konkrétní místo PLEK (v afrikánštině znamená MÍSTO) a to v zoně 1,2 nebo 3.

Rozměry jednotlivých míst jsou cca 5,5 x 10metrů a jsou automaticky připraveny k připojení na vodu a elektřinu, které jsou v ceně. v případě, že disponujete větším stanem a místo je pro Vás nedostatečné, kontaktujte recepci a ta Vám navrhne individuální řešení.

Pro majitele vlastních stanů jsme část kempu nechali tak, jak byli zvyklí v minulých letech, bez označení stanových míst. Je tedy pouze na vás, zda zvolíte variantu jistého místa s vodou a elektrikou v ceně či si sami najdete volné stanové místo v naší stanové zoně 1 nebo 2.

Pro milovníky klasického stanování máme k dispozici cca 25 stanových míst. Samozřejmostí je využití čtyřhvězdičkového zázemí našeho kempu. Sociální zařízení s pračkou a sušičkou (za poplatek), dětské a multifunkční hřiště, bazén a vířivka.

Po příjezdu do kempu se svým vlastním stanem budete pracovníkem recepce nasměrováni na místo, které bude během pobytu jen vaše. Na recepci je možné při volné kapacitě a za poplatek doobjednat  přístřešek pro vaše posezení nebo elektrický proud i s prodlužovacím kabelem. 

Pobyt na 1 noc = 10% sleva na vstupenky do Safari parku.

Pobyt na 2 a více nocí = volná vstupenka do Safari parku. Vstupenka je platná pro všechny hosty resortu po celou dobu jejich pobytu i v den odjezdu.

Příjezd (Check-in) pro stany je možný od 14:00.

V období letních prázdnin, červenec a srpen, je  REZERVACE NUTNÁ. 

Místo pro Váš stan můžete rezervovat od 1.února 2021