Jak nás najdete

Autem

Pokud k nám přijedete Vašim vozidlem, dovolili jsme si pro Vás připravit dva nejvíce používané navigační programy - Google Mapy, Mapy.cz, najdete je dole na této stránce.
Přejeme Vám příjemnou jízdu a budeme se na Vás těšit v našem Safari Kempu a hotelu Safari Lodge ve Dvoře Králové nad Labem

Příjezdové cesty jsou velmi podrobně a zřetelně značeny. Přímo u ZOO se nachází velké parkoviště, na němž je možné zdarma zaparkovat. Adresa ZOO je Štefánikova 1029, Dvůr Králové nad Labem.
GPS: 50°26'0,00''N 15°47'50,00''E

Parkování vozidel

Pokud máte rezervovaný pobyt na Hotelu Safari Lodge, parkoviště Hotelu se nachází hned vedle ulice Štefánikova u budovy Hlavní pokladny, Restaurantu Lemur a Hotelu Safari Lodge.

Pokud máte rezervovaný pobyt v našem Safari Kempu, parkoviště Kempu je vedle velkého parkoviště - u pokladny Vjezdu do safari (červený kontejner) zabočte prosím doprava.

Vlakem / autobusem

Vlaková stanice Dvůr Králové nad Labem leží na trati č. 030 Jaroměř – Liberec a staví zde všechny rychlíky linky R14 Pardubice hl.n. - Liberec a osobní vlaky Jaroměř - Stará Paka/Liberec. Z nádraží ČD si buď můžete udělat pěší výlet (asi 3,5 km) nebo jet autobusem MHD, případně oba způsoby zkombinovat.

Jízdní řád MHD najdete na www.idos.cz. Zastávka MHD se nachází u parkoviště zoo a jméno zastávky je "Dvůr Králové n.L.,,ZOO".

Autobusové nádraží se nachází ve východní části města. Pěšky je to do zoo přes centrum asi 2 km, v období od 1. května do 28. září můžete použít autobus. Autobusové linky jsou zařazeny do systému IREDO (společná jízdenka pro vlaky i autobusy).

Navigace Hotel Safari Lodge ****


GPS: 50°26'4.822"N, 15°47'54.336"E  - Hotel

Navigace Safari Kemp ****


GPS: 50°26'0.074"N, 15°47'38.289"E   - Kemp