Dárkové poukazy

Potěšte své známé, kamarády, rodinu či obchodní partnery originálním dárkem, poukazem na pobyt v africké divočině uprostřed Evropy, v našem Safari park resortu. Naši recepční jsou připraveni Vám zodpovědět případné dotazy a pomoci s výběrem vhodné varianty.

Poukazy na rok 2020 můžete zakoupit ihned po spuštění rezervací na rok 2020, to bude probíhat ve více vlnách- od 1.11. na hotelové pokoje, bungalovy a stany Glamping a od 1.12. na stany Súdán. Poukaz Vám pošleme  jako krásně balený dárek za poplatek 199Kč.

Vzhledem k velkému zájmu o pobyty v hlavní sezoně nevystavujeme dárkové poukazy na toto období bez konkrétního data pobytu a vybrané varianty ubytování.

V případě, že jste obdrželi dárkový poukaz na ubytování a nehodí se Vám uvedený termín, můžete ho zdarma do 15.1.2020 změnit v závislosti na obsazenosti. Od 15.1.2020 je možné termín změnit  pouze za poplatek 1000,-Kč v závislosti na obsazenosti daného ubytování.

Více informací o dárkových certifikátech na vyžádání na emailech safarilodge@zoodvurkralove.cz nebo safarikemp@zoodvurkralove.cz.