Zážitky pro firmy, teambuilding

Pro Vaši firmu rádi připravíme nezapomenutelný zážitek v našem SAFARI PARKU. Atraktivní prostředí, stylové ubytování a individuální přístup je naší největší devízou. 

Jsme připraveni zodpovědět případné dotazy a připravit akci, o které se bude ve Vašem kolektivu ještě dlouho povídat.

Kontaktovat můžete přímo managera SAFARI PARK RESORTU, paní Markétu Hradeckou Kirschovou, a to buď emailem (resort@zoodk.cz) nebo telefonicky (+420 777 454 605).

Doprovodný program pro firemní a jiné akce připravíme přesně podle vašich představ. Čekají Vás neopakovatelné zážitky se zvířaty, dozvíte se mnoho nového o jejich chovu v SAFARI PARKU a ochraně v přírodě, pobavíte se při prohlídce Safari pivovaru a naučíte se africké tance.

Zážitky za poznáním zvířat v safari parku

Prohlídka SAFARI PARKU s průvodcem

Naši odborní průvodci vás provedou po těch nejzajímavějších místech SAFARI PARKU a poví Vám vše, co byste o afrických zvířatech měli vědět. Jedna prohlídka je pro skupinu do 25 osob.

Denní/večerní komentované projížďky do Afrického a Lvího safari

Zažijte dobrodružnou výpravu mezi antilopy, žirafy nebo lvy. Projížďky s komentářem průvodce mezi volně se prohánějícími stády zvířat. Zajišťujeme nejen během dne, ale i ve večerních hodinách, kdy jsou zvířata nejaktivnější.

Výzkumníkem na safari

Pravý teambuildingový závod, během kterého je nutná spolupráce celého týmu. Za poznáním zvířat v SAFARI PARKU se vydáte s našimi pracovními listy. Vítězství zaručí jen správné zodpovězení všech otázek a nejrychlejší čas.

Přednášky odborníků/promítání filmů s africkou a ochranářskou tematikou

Zábava, adrenalin a gastro zážitky

Prohlídka Safari pivovaru a degustace piv

Od poloviny roku 2018 je součástí SAFARI PARKU nový Safari pivovar, kde vaříme naše vlastní piva. Poté, co se dozvíte, co obnáší uvařit opravdu dobré pivo, budete moct ochutnat všech pět druhů: White Rhino, Black Rhino, Kili Beer, Safari Beer a African Queen Beer.

Adrenalinové zážitky s Yellow Point

Trochu se protáhnout a zažít malé dobrodružství v korunách stromů můžete v našem lanovém parku Katika Miti. Pokud budete chtít vyzkoušet další sportovní a adrenalinové disciplíny, zajistíme je pro vás ve spolupráci s agenturou Yellow Point.

Fotoworkshop

Fotografie zvířat skoro jako z Afriky můžete u nás pořídit pod vedením našeho lektora. Fotoworkshop je určený pouze pro začátečníky.

O nejlepší kotlíkový guláš

Už jste někdy soutěžili ve vaření? Sestavte týmy a uvařte ten nejlepší český nebo africký guláš v kotlíku nad ohněm. Suroviny a malé know how vám dodáme.

Taneční a bubenické workshopy

Naučit se domorodé tance nebo si zabubnovat s africkým bubeníkem? I tak se dá strávit příjemný večer a stmelit kolektiv.

Bowling v Lobby baru

Hudební produkce, diskotéky, DJ