Zážitky pro rodinu

ZÁŽITKY V CENĚ UBYTOVÁNÍ

Neomezený vstup do pěší části i mimo otevírací dobu a to v den příjezdu i odjezdu- Pro hosty ubytované v hotelu, bungalovu a stanech glamping a glamping xxl máme v ceně ubytování neomezený vstup do pěší části safari parku již od pobytu na 1 noc. Hostům ve vlastních stanech, karavanech a stanech súdán vip a klasik nabízíme tento benefit při pobytu na dvě noci a více. Ale pokud u nás zůstanete na jednu noc, můžete využít slevy na pultovou cenu vstupného 10%, takto zakoupená vstupenka má v sobě neomezený vstup do pěší části po oba dny (den příjezdu a den odjezdu).

Povídání o zvířatech v safari kempu Každé ráno po snídani (v cca 9,30hodin) vám řekneme něco o našem kempu a hlavně o afrických zvířatech, která obývají výběh. Hoteloví hosté mohou využít benefitu volného vstupu do kempu a k povídání se připojit.

Čas zážitku: v 9,30 hodin každý den během měsíců červenec a srpen, v květnu, červnu a září se může čas změnit, recepce vám při příjezdu sdělí aktuální informace

Počet osob ve skupině: neomezeno

 

SPECIÁLNÍ ZÁŽITKY PRO UBYTOVANÉ HOSTY- ZA POPLATEK

Zážitek Žirafě z očí do očí- tento zážitek je dostupný v měsících květen až září vždy v 10,30hodin, 16hodin a 17hodin. S průvodcem, který vás vyzvedne na hotelové recepci, projdete pěší částí až k lávce určené pro krmení žiraf. Dozvíte se spoustu zajímavostí a hlavně si budete moci sami žirafě podat větvičku či granuli. Jedná se o velmi speciální zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Čas zážitku: 10,30 hodin, 16 hodin a 17 hodin

Počet osob ve skupině: 10 osob

Cena zážitku: 250Kč/ osoba od 3 let

Snídaně s hrochy- novinka pro sezonu 2021. Tento zážitek nabízíme pouze v měsících červenec a srpen a to vždy v 8 hodin ráno. S průvodcem, který vás vyzvedne na kempové recepci, projdete tajným průchodem až k rybníku s hrochy. Tam pod dohledem ošetřovatele sami nakrmíte naši hroší skupinku.

Čas zážitku: 8hodin ráno

Počet osob ve skupině: 10

Cena zážitku: 250Kč/osoba od 3let

Záchrana nosorožců- TOP ZÁŽITEK- velmi speciální zážitek, kdy se nejen setkáte s nosorožci téměř tváří v tvář, ale dozvíte se něco o záchranářských projektech, díky kterým je náš Safari park ve světě známý. Tento zážitek je určen všem, kteří chtějí zakoupením podpořit naše projekty.

Čas zážitku: 13 hodin

Počet osob ve skupině: 8 (případně 10)

Cena zážitku: 500Kč/osoba od 3let

Expedice do liduprázdné ZOO- procházka s průvodcem po uzavření parku pro veřejnost. Uvidíte zajímavosti, které vám během dne v tom všem mumraji zůstávají skryté, dozvíte se spoustu zajímavostí a máte jedinečnou možnost se zeptat na vše, co vás zajímá. Sraz na hotelové recepci.

Čas zážitku: 19 hodin, červenec a srpen v 19 hodin

Počet osob ve skupině: až 20

Cena zážitku: 100Kč/osoba od 3let

 

AFRICKÉ A LVÍ SAFARI

Safari je otevřeno od května do konce září, přesný termín určuje každý rok hlavní zoolog v závislosti na počasí.

Safari můžete navštívit různými způsoby.

Safari truck- komentovaná jízda se zajížďkou do lvího safari. Každý den (květen-září) od 9 do 17 hodin. Vstupenky k zakoupení POUZE na pokladně safari trucku u restaurantu KIBO. 

Cena jízdy: 80Kč

Doba jízdy: cca 50minut

Safari bus- komentovaná jízda bez lvího safari. Každý den (květen-září) od 9 do 17 hodin. Vstupenky k zakoupení POUZE na pokladně safari busu na nástupišti u drilů.. 

Cena jízdy: 50Kč/ dospělá osoba

Doba jízdy: cca 30minut

Večerní safari- speciální jízda bez lvího safari, kdy máte možnost pozorovat nasvícená zvířata za soumraku.

Každý den v červenci a srpnu (květen-září pouze pátek a sobota) ve 20 a 21 hodin. Vstupenky k zakoupení na recepci hotelu či kempu vždy nejpozději do 17 hodin. 

Cena jízdy: 172Kč/dospělá osoba

Doba jízdy: cca 50minut

Vlastním autem- Každý den od 9 do 17 hodin. Vstupenky k zakoupení na recepci hotelu nebo kempu. 

Cena jízdy: 350Kč/ automobil

Doba jízdy: cca 50minut nebo dle vlastní potřeby, možnost projet víckrát

Hybridním automobilem TOYOTA- Každý den od 9 do 17 hodin. Vstupenky k zakoupení na recepci hotelu nebo kempu. Hybridní automobil si můžete vyzkoušet zdarma, pouze za cenu vjezdu do safari, který je zvýhodněn.

Cena jízdy: 175Kč/ automobil

Doba jízdy:  50minut 

ZÁŽITKY S OMEZENÝM POČTEM OSOB DOPORUČUJEME OBJEDNAT PŘED PŘÍJEZDEM K NÁM A TO NEJLÉPE EMAILEM NA ADRESU safarilodge@zoodk.cz pro hotelové hosty a safarikemp@zoodk.cz pro kempové hosty.