Protáhněte v Safari Parku

Lanový park Katika Miti

Mezi korunami stromů jsou skryty lanovky, tarzaní skok, barmské mosty a mnohé další překážky pro odvážné. Umíme připravit trasu pro dospělé, rodiny s dětmi, školní kolektivy i firemní týmy. Kdo se nebude bát pohlédnout dolů, užije si výhled na zvířata safari parku z ptačí perspektivy.

 Na co se těšit v lanovém parku

Užijte si výhled na zvířata z ptačí perspektivy v jedinečném lanovém parku, který je součástí areálu zahrady. Čeká vás spousta zážitků a dobrodružství na desítce variabilních překážek – lanovky, tarzaní skok, barmské mosty a mnohem více. Svou zdatnost zde uplatní jak rodiny s dětmi, tak školní skupiny nebo firemní týmy. Najdete nás poblíž občerstvení KIFARU.

Jak to probíhá

Na začátku vás oblékneme do celotělového sedáku, naučíme jak se jistit a používat veškeré pomůcky. Před vstupem na lanové překážky si nové praktiky vyzkoušíte na trenažéru. Jakmile budete připraveni, můžete se vydat na cestu „v korunách stromů“. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, má 16 překážek různé obtížnosti, z toho 4 lanovky, 2 barmské mosty a 3 vertikální žebříky ve výšce 1 – 10 metrů. Průchod celého parku trvá 0,5 – 1,5 hodiny v závislosti na vaší zdatnosti. Lanový park je určen pouze osobám s výškou nad 130 cm. Děti do 15ti let mohou stezku absolvovat pouze v doprovodu dospělé osoby.

Lanový park je v provozu pouze v hlavní sezóně

Cena

Jednotlivci - Malý okruh (cca 20 minut) 350
Jednotlivci - Střední okruh (cca 40 minut) 450 
Doprovod instruktora (pouze malý okruh) 250 
Vstup do safari parku + lanový park, malý okruh (pouze na pokladně safari parku)  590

V ceně je zahrnuto:

  • vstup do lanového parku
  • vybavení včetně lanovky
  • instruktáž

Vstupenky můžete zakoupit na pokladně Lanového parku nebo v kanceláři přímo v místě startu lanového parku. Více informací také na telefonu +420 724 825 311 nebo na recepci hotelu nebo kempu.