O ubytování v Safari kempu je rekordní zájem. Rezervační systém je dočasně pozastaven


1.2.2023
Dnes jsme spustili rezervace plekových míst a stanů v Safari kempu. Okamžitě po otevření systému došlo k rekordnímu počtu objednávek. Všem zájemcům se ozveme v nejbližší době. Rezervační systém je pozastaven a spustí se, jakmile to bude možné.

Rezervační systém Safari kempu čelil dnes okamžitě po otevření rezervací na sezonu 2023 rekordnímu a bezprecedentnímu zájmu o ubytování. Proto jsme ho krátce po spuštění byli nuceni pozastavit, abychom mohli obsloužit všechny, kteří již své požadavky zaslali. Náš tým nyní usilovně pracuje na tom, aby rezervace vyřídil a zaslal všem potřebné informace.

Systémy rezervací pro hotely nejsou stavěny na tak obrovský okamžitý tlak. Situaci proto vyhodnotily jako hackerský útok.

Až bude tato nezbytná agenda vyřízena, systém znovu otevřeme pro možnost rezervace zbývajících termínů. V současnosti další rezervace na ubytování v kempu nepřijímáme. Nadále je možnost rezervovat ubytování v našem hotelu, a to především v době mimo hlavní sezonu.

Rezervace přijímáme výhradně přes rezervační systém. Telefonní či e-mailové požadavky nemůžeme zohlednit.

O ubytování v Safari Park Resortu je stále větší zájem. Tato situace nemá v Česku obdoby a dosud žádný dodavatel nebyl schopen přijít s řešením, které by tento nárazově enormní nápor zvládlo. Pracujeme usilovně na tom, abychom všem zájemcům nabídli to nejlepší a nadále zlepšovali náš servis a služby.

Moc děkujeme za váš obrovský zájem a pochopení.

Tým Safari Park Resortu