REZERVACE 9.LISTOPADU 00,01 HODIN-INFORMACE


8.11.2021
INFORMACE KE SPUŠTĚNÍ REZERVACÍ ‼
V noci z 8. na 9.listopadu, přesně 9.11. v 00,01 hodin, se otevře rezervační systém a bude možné rezervovat tyto typy ubytování:
❤ bungalov
❤SAFARI TENT (starý název glamping)
❤BIG SAFARI TENT (starý název glamping xxl)
Než se pustíte do rezervování, prosím, věnujte chvilku následujícím informacím:
📍NÁŠ RESORT NOVĚ NENABÍZÍ SJEDNÁNÍ POJIŠTĚNÍ STORNA POBYTU, ALE NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ Z MINULÝCH LET HO OPRAVDU DOPORUČUJEME. Zrušení rezervací bez pojištění storna se řídí striktně našimi storno podmínkami a to bez výjimek.(www.safariparkresort.cz, ceník a balíčky, informace k pobytu, storno podmínky)
📍rezervaci je možné vytvořit pouze na MINIMÁLNĚ 2 noci ( u stanů SAFARI TENT , BIG SAFARI TENT a u BUNGALOVŮ jsou určeny příjezdové dny- NEDĚLE, ÚTERÝ, ČTVRTEK a PÁTEK)
📍při rezervaci na našem webu můžete zaplatit vše přes platební bránu kartou, v případě rezervace přes FKSP či na FIRMU, je nutné zvolit platbu na fakturu a do poznámky doplnit všechny potřebné údaje. V případě, že si budete SAMI sjednávat pojištění storna, zjistěte si před platbou všechny informace.
📍zálohové faktury vystavujeme ve výši 100%
📍nejrychlejší způsob je rezervace via rezervační formulář na našem webu www.safariparkresort.cz (Najděte si termín- v hotelu- v KEMPU), rezervovat můžete také via email, což v době spuštění rezervací NEDOPORUČUJEME, telefonicky rezervovat nelze. Po telefonu Vám pouze poradíme, jak si rezervaci vytvořit.
📍po zadání termínu do systému jsou nabízeny POUZE VOLNÉ TYPY UBYTOVÁNÍ, pokud se vám vybraný typ neukáže, je v tomto termínu obsazen, můžete zkoušet jiné termíny nebo si zavolat na recepci a dostupnost si ověřit. Z důvodů přesunu rezervací z doby, kdy byl resort uzavřen, se může stát, že některé termíny nebudou dostupné. Za tuto skutečnost se omlouváme.
📍SKUPINOVÉ REZERVACE lze vytvářet přes rezervační formulář, ale neplaťte rezervaci KARTOU!!!! Při skupinové rezervaci je nutné uvést u jednotlivých rodin- jména bydlících osob, počet a věk dětí, fakturační adresu, kontaktní email a telefon ke každému jednotlivému stanu či bungalovu. Recepce následně komunikuje s každou rodinou zvlášť a také každé zvlášť vystavuje zálohovou fakturu. Bez splnění těchto podmínek není skupinová rezervace možná.‼
☎️Pro dotazy k rezervacím můžete volat během celého dne na obě recepce. Po dotazy v nočních hodinách využijte HOTELOVOU RECEPCI a telefon ☎️775 851 244.
Děkujeme a těšíme se na všechny.
Tým resortu

Fotogalerie