Místo pro vaše stany

Rezervace na sezonu 2024 pro stanová a karavanová místa budeme spouštět během listopadu 2023

Všechny informace a podmínky naleznete v sekci novinky.

 

NOVINKY

Nově jsme 3 velké parcely v Safari kempu rozdělili na jednotlivá stání označená číslem. K tomuto kroku jsme se rozhodli po na základě mnoha připomínek z řad našich hostů. Nově si tedy budete rezervovat konkrétní místo PLEK (v afrikánštině znamená MÍSTO) a to v zóně 1,2 nebo 3.

Rozměry jednotlivých míst jsou cca 5,5 x 10metrů a jsou automaticky připraveny k připojení na vodu a elektřinu, které jsou v ceně. v případě, že disponujete větším stanem a místo je pro Vás nedostatečné, kontaktujte recepci a ta Vám navrhne individuální řešení.

Pro majitele vlastních stanů jsme část kempu nechali tak, jak byli zvyklí v minulých letech, bez označení stanových míst. Je tedy pouze na vás, zda zvolíte variantu jistého místa s vodou a elektrikou v ceně či si sami najdete volné stanové místo v naší stanové zóně 1 nebo 2.

Pro milovníky klasického stanování máme k dispozici cca 25 stanových míst. Samozřejmostí je využití čtyřhvězdičkového zázemí našeho kempu. Sociální zařízení s pračkou a sušičkou (za poplatek), dětské a multifunkční hřiště, bazén a vířivka.

Po příjezdu do kempu se svým vlastním stanem budete pracovníkem recepce nasměrováni na místo, které bude během pobytu jen vaše. Na recepci je možné při volné kapacitě a za poplatek doobjednat  přístřešek pro vaše posezení nebo elektrický proud i s prodlužovacím kabelem. 

Nově je vstupné do pěší části safari parku v ceně i při pobytu na 1 noc..

Příjezd (Check-in) pro stany je možný od 14:00.

V období letních prázdnin, červenec a srpen, je REZERVACE NUTNÁ. 

Berte prosím na vědomí, že zvířata jsou ve výběhu v kempu umístěna dle rozhodnutí zoologů na základě aktuálního počasí a jejich přítomnost garantujeme od poloviny května.